Harika Bi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harika Bi Forum

En süper emo fan sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gothic Sözleri

3 posters
YazarMesaj
EmoGirl
Admin
Admin
EmoGirl

Kadın Mesaj Sayısı : 173
Takım : Fenerbahçe

Gothic Sözleri Empty
MesajKonu: Gothic Sözleri   Gothic Sözleri Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 10:18 am

Karanlık, bir ışıkla dehşet verir aslında çünkü yalnız kalamazsın gölgen vardır yanında
Yalnızım yapayalnız hayat yolunda belki arkamdan gelenler var ama bakmazlar bana , beni güldürün ama ağlarım ben bedenim alışmış ne de olsa

Yalnızlık gülümser ekşi ekşi suratıma ben yalnızken ve ağlarken demekki yalnız değilmişim kendimi yalnız sanırken

Kötümser bir şekilde bakan yok bana karanlık bakar ama o iyidir aslında çünkü düşünme fırsatı verir insana

Kırmızı kırmızı damlalar yere dökülür onlar benim kanım, ben değil onlar acı çeker yere düşerken ben acı çekerim siz aptal insanlar bana bakarken çünkü size acırım bana küçümser gibi bakıp karşımda dikilirken

Karanlık bir oda her yer kapkara burda, işte hayat budur herkesi beklerim buraya ama beni yalnız bırakın kendinizde yalnız kalın ancak bu şartla

Hiç bir şey istemem bir parça gülebilmek için ağlamak daha güüzeldir rahatlar insan ne de olsa öyleyse gel sende bu karanlık ortama

Bir kaç damla gözyaşı akar gözümden ama ne yapabilirim ki benimde ruhum kayıp hayatın içinde kalbim kırık param parça bir halde ama karanlığın şartı budur mutlu olmalıyım belki de

Rengarenk Gece

Rengarenk tonlarda perdelerle örttüm geceyi artık gece de rengarenk...Sizler karanlık diye korkuyordunuz ya geceden...Sessiz ızdıraplarınızı,yorgan altı hıçkırıklarınızı,korkularınızı...en önemliside yalnızlığınızı kiminle paylaştığınızı düşünüyorsunuz geceden başka? Gecenin koynunda huzur dolu uykuya dalışlarınızı ,yalnızlıktan kaçıp geceye sığındığınız saatlerin sahibini nasıl görmezden gelebiliyorsunuz?

Koridor

Gölgeler saklanmıştı soyutsal dünyaya
Kehanetler yükseliyordu bağnaz beyin hücrelerinden alev alev..
Tüm yollar sozsuzluktan teğet geçiyordu
Psikopazdaydı tüm ruhlar
Yitişler başladı dipsiz kuyularda
Emanet bırakılan kalpler kinle doldup taştı
Denizler maviye düşman olup bulanıklığı seçti
Ağrı gibi gelip geçiciydi umutlar
Tek edilmemiş bir tek yalnızlık kaldı
Aksırıklarında ihtiyarların imdat çağrıları yükseldi
Duyular bilinmeyenin soğuk ruhu tarafından esir alındı
Kaybolanlar kaybolmuşlara rastladı ve masal BİTTİ...
http://www.haticegirl.forumr.biz
EmOGiRLx
Admin
Admin
EmOGiRLx

Kadın Mesaj Sayısı : 133
Lakap : Babyfayce
Takım : FenerBahçe

Gothic Sözleri Empty
MesajKonu: Geri: Gothic Sözleri   Gothic Sözleri Icon_minitimeC.tesi Nis. 19, 2008 11:00 am

Bu sözler genellikle yalnızlık kavramını vurguluyor.
http://emoturkey.forummotion.com
EmoGirl
Admin
Admin
EmoGirl

Kadın Mesaj Sayısı : 173
Takım : Fenerbahçe

Gothic Sözleri Empty
MesajKonu: Geri: Gothic Sözleri   Gothic Sözleri Icon_minitimePaz Mayıs 18, 2008 9:39 pm

evet cnm
http://www.haticegirl.forumr.biz
**Darq_aNqéL**

**Darq_aNqéL**

Kadın Mesaj Sayısı : 27
Lakap : şHmaRq qhiz!

Gothic Sözleri Empty
MesajKonu: Geri: Gothic Sözleri   Gothic Sözleri Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 8:34 pm

jÜjellLErr teşqqR p.içİnnN !

Gothic Sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-